safari africa

Safari Bora - o nas

Jesteśmy niewielką firmą organizującą wysokiej jakości safari w Tanzanii, za rozsądne pieniądze. 
Dbamy o opinie naszych gości, dlatego nie podejmujemy się organizacji niektórych rodzajów wycieczek, z których wiele osób wraca zawiedzionych.

Organizujemy tylko takie safari, na które sami chętnie byśmy pojechali. To właśnie dlatego mamy aż tak dużą grupę zadowolonych gości, którzy mieli okazję pojechać na safari z naszym przewodnikiem w Tanzanii – Frankiem.

Firma organizująca wycieczki na safari z Zanzibaru

O nas

Safari Bora powstało we współpracy pary YouTuberów z Polski (czyli nas na zdjęciu po lewej) oraz Franka, przewodnika i organizatora safari w Tanzanii.

Frank to naprawdę świetny specjalista od safari. Wie, gdzie szukać zwierząt i praktycznie zawsze je znajduje. Dba o klientów i zawsze stara się, aby każdy był w 100% zadowolony z wyjazdu.
Frank to przewodnik, który planuje swoją firmę prowadzić długoterminowo, dlatego dobre opinie klientów są bardzo ważne. Nie ma tam miejsca na tandetę lub półśrodki jak w przypadku niektórych firm organizujących podobne wyjazdy.

Przeprowadziliśmy z Frankiem już dziesiątki takich safari i goście są zawsze zachwyceni. Osoby, które były po raz kolejny na safari, opowiadały nam, że tym razem było o wiele lepiej. Dlatego jesteśmy pewni, że możemy prowadzić współpracę z Frankiem, nie narażając przy tym dobrego imienia naszego kanału YouTube i bloga podróżniczego.

Dlaczego warto wybrać Safari Bora?

Na safari z naszym przewodnikiem Frankiem, każdy jest traktowany wyjątkowo. Nie robimy wycieczek, na których każdy w dużej grupie jest pozostawiony sam sobie.
Organizujemy indywidualne safari, w cenach praktycznie zbliżonych do tego, co oferują niektóre firmy przy większych grupach.

Każda wyprawa i każda osoba na safari z nami usłyszy wiele ciekawych opowieści o zwierzętach, bo nasz przewodnik zna ich naprawdę dużo. 
Skupicie się na poszukiwaniu zwierząt, które Ciebie najbardziej interesują, a Frank wie bardzo dobrze gdzie różnych zwierząt szukać.

Nasze safari i zadowoleni goście

Safari z Frankiem to gwarancja udanego wyjazdu na afrykańskie safari!

Safari Bora to najlepsze safari w tej kategorii cenowej!

Safaribora.com

Lunch podczas safari w parku narodowym w Tanzanii

Zaufało nam już bardzo wiele osób i każda z nich wyjeżdżała z safari szczęśliwa, że mogła aż tyle zobaczyć. Nasz przewodnik przykłada naprawdę ogromną wagę do tego, aby goście zobaczyli to na co liczyli i wiele więcej.