safari afrykańskiE Z ZANZIBARU

Safari z Zanzibaru

Nasza firma organizuje safari szyte na miarę. Cena safari będzie się różnić w zależności od wielu czynników.
Cena safari zależy od tego ile osób w grupie wybiera się na taki wyjazd, do jakiego parku narodowego ma być zorganizowana wycieczka, na ile dni czy noclegów ma być taki wyjazd i od standardu safari, bo mozna spać zarówno w domkach jak i w namiotach.

Wycieczka na safari z Zanzibaru

Safari z Zanzibaru organizacja wycieczki z hotelu

Wybierasz się na wakacje na Zanzibar? To może być najlepsza okazja na największą przygodę życia!
Zorganizujemy dla Ciebie idealne safari z Zanzibaru. Odbierzemy Cię z hotelu a następnie odwieziemy pod wybrany hotel.

Organizujemy wszystko za Ciebie, a Ty musisz pamiętać, tylko aby rano wstać w wyjść przed hotel, gdzie będzie czekał na Ciebie nasz kierowca.

Nasze safari oferuje transport z hotelu aż na samo safari i z powrotem pod sam hotel. W ofercie safari jest też pełne wyżywienie i woda w samochodzie, na całą podróż.

My zajmiemy się wszystkim, a Ty możesz się cieszyć podziwianiem dzikich afrykańskich zwierząt oraz wschodów i zachodów słońca nad Afryką.

Na safari masz przewodnika i samochód tylko do swojej dyspozycji. W ten sposób możecie się skupić na szukaniu zwierząt, które Was najbardziej interesują.

Przewodnik zna bardzo dużo ciekawych historii o zwierzętach i wieloma z nich będzie się dzielił podczas wyprawy.

Wielu naszych gości potwierdziło, że safari z Frankiem (naszym przewodnikiem w Tanzanii), to najlepszy wyjazd na safari jaki mieli.

Najlepsze safari z Zanzibaru...

Oferujemy najlepsze safari w Parku Narodowym Mikumi, z odbiorem z hotelu na Zanzibarze, transportem, pełnym wyżywieniem i odwiezieniem pod sam hotel.

U nas masz przewodnika i samochód tylko do swojej dyspozycji w cenie. Co oznacza, że możecie się skupić na poszukiwaniu zwierząt, które najbardziej Was interesują.
Nie wrzucimy Cię do grupy z innymi ludźmi i przewieziemy tylko przez kilka godzin przez safari. Naszą wyprawę zapamiętasz na długo, bo to naprawdę najlepsze połączenie jakości i ceny!

Pojedź na afrykańskie safari, będąc na wakacjach na Zanzibarze

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution of letters, as opposed to using 'Content here, content here’, making it look like readable English. Many desktop publishing packages and web page editors.

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. 

Safari z Zanzibaru w Parku Narodowym Mikumi

Ceny safari w Tanzanii

Ile kosztuje safari z Zanzibaru?

Safari z Zanzibaru, jak i każde inne safari, które organizujemy, wyceniamy indywidualnie, w zależności ile osób chce się z Tobą wybrać na taką wyprawę, ile dni ma safari trwać i jaki Park Narodowy ma być celem.

Mamy jednak przykładowe wyceny, aby można było się zorientować, ile takie safari w Tanzanii kosztuje.
Po szczegółową wycenę skontaktuj się z nami.
Najpopularniejszym safari z Zanzibaru jest safari w parku Mikumi. Jest to bardzo popularny park, ze względu na swoją odległość od Zanzibaru oraz na cenę.
Park Mikumi to też bardzo duża ilość zwierząt. Jest ich tam sporo, w porównaniu z wieloma innymi parkami. Dlatego jest to nasze najpopularniejsze safari z Zanzibaru, skąd wszyscy nasi goście wracają zachwyceni.

Jakich informacji potrzebujemy do wyceny?

ilość osób

Ile osób wybiera się z Tobą na safari?

jaki park narodowy

Najszczęściej wybieranym parkiem narodowym na safari z Zanzibaru jest Mikumi, ze względu na odległość i cenę. Możemy jednak zorganizować safari w dowolnym parku w Tanzanii.

ilość noclegów

Na ile nocy chcecie zostać na safari (odradzamy jednodniowe safari ze względu na ilość czasu spędzonego na podziwianiu zwierząt, a cena praktycznie jest taka sama jak safari z noclegiem).

gdzie chcesz zacząć przygodę

Jeśli jesteś na Zanzibarze, możemy odebrać Cię z hotelu, ale jeśli chcesz zacząć przygodę w Dar es Salaam, Arusha, Kilimandżaro itd. to możemy odebrać Cię właśnie tam.

standard

Polecamy noclegi w domkach, ze względu na to, że nie są dużo droższe niż noclegi w namiotach, jednak wybór ten pozostawiamy Tobie.

Ile kosztuje safari w Afryce w Tanzanii

Skontaktuj się z nami mailowo ([email protected]), abyśmy mogli wycenić dla Ciebie safari. Frank (nasz przewodnik) dokonuje wyceny na miejscu, uwzględniając ceny biletów wstępu do parków, koszty paliwa, koszty noclegów, promów i samolotów – w zależności jakie safari i jaki rodzaj transportu wybierzesz.

prosto z wyspy na cudowne safari w afryce

Safari z Zanzibaru

Najlepsze safari w Afryce z Zanzibaru

Safari z Zanzibaru to możliwość zobaczenia prawdziwej dzikiej Afryki i praktycznie wszystkich żyjących tam zwierząt!

Spędzając czas na rajskich wakacjach, możesz wyskoczyć na 2 dni, aby zobaczyć prawdziwe afrykańskie dzikie życie i zwierzęta takie jak lwy, hipopotamy, żyrafy, bawoły, sępy, hieny, antylopy i wiele więcej.

Nasze najpopularniejsze safari z Zanzibaru, to Park Narodowy Mikumi, w którym znajdziesz wszystkie zwierzęta, występujące w najpopularniejszych parkach, poza nosorożcami.

Wycieczka na safari afrykańskie w Tanzanii z wyspy Zanzibar

Na co trzeba uważać, szukając ofert safari?

Jadąc na safari należy pamiętać, aby zorganizować swój wyjazd z certyfikowanym przewodnikiem.

Wiele pseudo firm oferuje jednodniowe wycieczki na safari z Zanzibaru, ale w razie jakichkolwiek problemów to goście safari są zostawiani bez pomocy.

Dlatego władze Zanzibaru wypuściły rozporządzenie (na obrazku po lewej) według którego nielicencjonowani przewodnicy nie mogą oferować wycieczek na safari. 

Pamiętaj aby zawsze sprawdzić czy osoba oferująca Ci safari posiada licencję na bezpieczną organizację safari w parkach narodowych w Tanzanii.